O NAS

Życie prywatne

Jesteśmy małżeństwem, więc przede wszystkim doskonale znamy siebie nawzajem. To pozwala nam na ciekawą współpracę, opartą na wzajemnym zaufaniu.

Tworzymy doskonale wyważoną kombinację, opierającą się na spojrzeniu przez pryzmat „zwykłego” słuchacza otaczających nas dźwięków, jak i wykwalifikowanego muzyka – klasyka.

Jesteśmy elastyczni, lubimy zmiany i szybkie tempo życia, stawiając sobie coraz to nowe wyzwania. Uwielbiamy również podróżować, próbować nowych rzeczy, a ogromny nacisk kładziemy na osobisty rozwój. Dzięki temu jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, stale szlifując warsztat swojej pracy.

EWELINA

Nie posiadam wykształcenia muzycznego, ukończyłam Politechnikę Gdańską z tytułem magistra inżyniera. Zawodowo spełniam się jako konstruktor, co ma przełożenie na nieustanną potrzebę, by tworzyć coś nowego. Dlatego często emanuję pomysłami, które od razu próbuję wcielać w życie. Stawiam sobie konkretnie określone cele, aby z konsekwencją je realizować.

Ponadto od dziecka jestem pasjonatką muzyki, różnych jej gatunków i stylów. Poznawanie nowych utworów, śpiewanie przed lustrem, układanie układów choreograficznych od zawsze było dla mnie odskocznią od codziennego życia – i tak jest do dziś! Dzięki temu potrafię trzeźwo ocenić, co tak naprawdę może spodobać się naszym odbiorcom, gdyż jestem dokładnie takim samym „słuchaczem” jak większość z Was!

Kim jestem?

Pochodzę z tzw. „muzycznej” rodziny, zatem muzyka otaczała mnie od zawsze.
W najmłodszych latach uczęszczałem do szkoły muzycznej do klasy akordeonu. Po ukończeniu Technikum Elektronicznego rozpocząłem studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku, uzyskując finalnie tytuł magistra. W międzyczasie koncertowałem solo, jak i w zespołach, w takich krajach jak: Niemcy, Litwa, Luksemburg, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Czechy, Węgry. Obecnie pracuję jako nauczyciel muzyki. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu oraz doświadczeniu, które na przestrzeni lat zdobyłem, mogę zagwarantować oprawę muzyczną na wysokim poziomie. Poza muzyką interesuję się nowinkami technicznymi, co ma przełożenie na dobór sprzętu, który będzie stanowił idealne dopełnienie materiału foto/video imprezy.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button