OPRAWA MUZYCZNA

STYL PROWADZENIA

Oprawą zabawy zajmują się dwie osoby – Ewelina i Dawid. Na pytanie, kto jest DJ-em, a kto Wodzirejem – nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wynika to z faktu, że na postać „prawdziwego” Wodzireja składa się rezolutny konferansjer, pomysłowy animator oraz świetny tancerz. Natomiast praca DJ-a nie ogranicza się tylko do odpowiedniego doboru muzyki, ale również obejmuje doskonałą znajomość sprzętu. Podział pracy polega na tym, że każdy robi to, w czym czuje się najlepiej! Dzięki temu zabawa prowadzona jest z energią, entuzjazmem oraz pewnego rodzaju lekkością.

Prowadzimy przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku. Wprowadzamy zaskakujące i nieprzeciętne elementy zabawy (show, animacje, stylowe rekwizyty). Stawiamy na oryginalność i autorski program ciekawych zabaw, które są dalekie od nudnego i nieeleganckiego standardu zabaw.

Realizując imprezę łączymy tradycję z nowoczesną formą. Takie połączenie daje efekt pozytywnego zaskoczenia i zadowolenia uczestników. Program każdej imprezy jest starannie omawiany i konsultowany z Wami, aby była zgodna z preferencjami Waszymi oraz gości.

Oprawa muzyczna na weselu
Oprawa muzyczna na weselu

DOBÓR MUZYKI

Zawsze staramy się, aby muzyka była dopasowana do uczestników imprezy. Aktywność tancerzy na parkiecie doskonale potwierdza, jaki gatunek jest najbardziej pożądany. Posiadamy bogaty repertuar muzyczny, gramy muzykę z różnych dekad, aby możliwie dogodzić każdemu z gości. Stawiamy na utwory rozpoznawalne, tym samym Wasza impreza to zbiór hitów niemalże każdego gatunku, porywających do tańca oraz powodujących pozytywny stan czy radość. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje – chętnie poznamy ulubione piosenki, które mogą pobudzić wspomnienia i emocje – Wasze lub uczestników imprezy.

AKORDEON

Niewątpliwym atutem świadczonej przez nas usługi kompleksowej oprawy muzycznej jest muzyka na żywo w postaci gry na akordeonie. Na Wasze życzenie przygotowujemy około 30-minutowy blok biesiad, który stanowi doskonałe dopełnienie przyjęcia oraz spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony gości – uczestnicy imprezy chętnie śpiewają razem z nami znane polskie utwory, a nawet… bardzo często tańczą​.
Dodatkowo świadczymy usługi wyprowadzenia Pary Młodej z domu przed uroczystością zaślubin bądź istnieje możliwość występu w formie recitalu lub biesiadowania przy stołach na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

SPRZĘT

W skład oferty wchodzi oświetlenie – ruchome głowice, belki i pary ledowe. Oświetlając lokal, dbamy o elegancki design, unikamy tandetnych efektów świetlnych. Stanowisko naszej pracy zawsze komponuje się z wystrojem lokalu, dbamy o zachowanie estetyki. Dlatego też często prosimy Was o przesłanie zdjęć lokalu ze wskazaniem miejsca przeznaczonego dla nas.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button