OPRAWA MUZYCZNA

STYL PROWADZENIA

Prowadzimy przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku. Wprowadzamy zaskakujące i nieprzeciętne elementy zabawy (show, animacje, stylowe rekwizyty). Stawiamy na oryginalność i autorski program ciekawych zabaw, które są dalekie od nudnego i nieeleganckiego standardu zabaw.

Realizując imprezę łączymy tradycję z nowoczesną formą. Takie połączenie daje efekt pozytywnego zaskoczenia i zadowolenia uczestników. Program każdej imprezy jest starannie omawiany i konsultowany z Wami, aby była zgodna z preferencjami Waszymi oraz gości.

Oprawa muzyczna na weselu
Oprawa muzyczna na weselu

DOBÓR MUZYKI

Zawsze staramy się, aby muzyka była dopasowana do uczestników imprezy. Aktywność tancerzy na parkiecie doskonale potwierdza, jaki gatunek jest najbardziej pożądany. Posiadamy bogaty repertuar muzyczny, gramy muzykę z różnych dekad, aby możliwie dogodzić każdemu z gości. Stawiamy na utwory rozpoznawalne, tym samym Wasza impreza to zbiór hitów niemalże każdego gatunku, porywających do tańca oraz powodujących pozytywny stan czy radość. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje – chętnie poznamy ulubione piosenki, które mogą pobudzić wspomnienia i emocje – Wasze lub uczestników imprezy.

AKORDEON

Niewątpliwym atutem świadczonej przez nas usługi kompleksowej oprawy muzycznej jest muzyka na żywo w postaci gry na akordeonie. Na Wasze życzenie przygotowujemy około 30-minutowy blok biesiad, który stanowi doskonałe dopełnienie przyjęcia oraz spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony gości – uczestnicy imprezy chętnie śpiewają razem z nami znane polskie utwory, a nawet… bardzo często tańczą​.
Dodatkowo świadczymy usługi wyprowadzenia Pary Młodej z domu przed uroczystością zaślubin bądź istnieje możliwość występu w formie recitalu lub biesiadowania przy stołach na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

SPRZĘT

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie muzycznym, a w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych posiadamy zapasowe wyposażenie. W skład oferty wchodzi również oświetlenie – ruchome głowice oraz lampy retro. Oświetlając lokal, dbamy o elegancki design oraz zachowanie estetyki. Unikamy tandetnych efektów świetlnych, przez co nie przeszkadzamy fotografom oraz operatorom kamery w ich pracy. 

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button