TANIEC W CHMURACH

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to niewątpliwie nieodzowny element każdego balu weselnego. Stanowiący symbol rozpoczęcia zabawy weselnej, przede wszystkim staje się celebracją jedności i miłości pomiędzy Parą Nowożeńców. Dlatego też jest on traktowany wyjątkowo, przygotowywany i ćwiczony tygodniami, urozmaicany poprzez różnego rodzaju dodatki.

Jedną z najbardziej efektownych atrakcji jest z pewnością ciężki dym. Przy pomocy proponowanej przez nas wytwornicy ciężkiego dymu pierwszy taniec zamienia się w prawdziwy spacer w chmurach, pozwalając parom na „uniesienie się” kilka centymetrów nad ziemię.

Decydując się na nasze usługi muzyczne, koniecznie zapytaj o ofertę wypożyczenia wytwornicy ciężkiego dymu na Twoje przyjęcie!

JAK DZIAŁA WYTWORNICA CIĘŻKIEGO DYMU

W celu zapewnienia niezapomnianego efektu podczas Waszego pierwszego tańca, wykorzystujemy suchy lód, który aplikujemy do zbiornika z wrzącą wodą, podgrzewaną przez dwie duże grzałki. Maszyna nagrzewa się około godziny. Ciężki dym ma neutralny zapach, jest niealergiczny i bezpieczny w użyciu. Nie przeszkadza uczestnikom wesela, znika bez śladu zaraz po pierwszym tańcu.

Zobacz więcej o wytwornicy ciężkiego dymu

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Call Now Button